Müşterilerimizden Resimler
MENÜ
Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Welsoft Pijama

Welsoft pijama, nefes alan ve antibakteriyel teknolojisi ile son zamanlarda pijama sektörünün trendidir.


%33 İNDİRİM
Bayan Pijama Takımı p-3303
58.50 TL39.00 TL

Welsoft Pijama

Bu kumaşla üretilen pijamalar veya herhangi bir ürünün son zamanlarda popüler olduğunu sizde fark etmişsinizdir. Welsoft pijama diğerlerine göre kelimenin sözlük anlamıyla daha "kaliteli" bir üründür. Neden? Bir kere pazar malı bir şeyden üretilmez kadın welsoft pijama takımı nefes alabilen, koku tutmayan yapıya sahiptir. Gelin daha detaylı görelim.

welsoft kumaş

 

Welsoft Kumaş Ne Demek

Hepsinden önce hava alabilen bir kumaştır. Yani terlediniz mi? Koku yapmaz. Yere mi düştünüz? Kolay kirlenmez. Yanmayan ve alev almayan bir teknolojiye sahiptir. Antibakteriyel özelliğe sahip olması nedeniyle astım veya bronşit gibi toza karşı rahatsızlığı bulunan bireyler tarafından sıklıkla tercih edilir. Neden? Çünkü toz da tutmaz bu kumaş ☺.
Bu tür ürünler çeyiz sandığı içersinde de sıkça görülmek ister. Dokunulduğunda ipeksi bir yumuşaklık hisettirir, genelde kış aylarında giyilir çünkü kişiyi sıcak tutar. Oldukça esnek yani rahat bir yapısı vardır.

Hava Alabilen Welsoft Kumaş Pijama

Hayat standartlarınızı bir tık arttırmak isterseniz welsoft pijama giyerek başlayabilirsiniz. Bu tür ana maddeyle üretilen bir şeylere alışınca, oturduğunuz sandalye bile welsoft olsun istiyor insan ☺. Çeyizci'de premium olarak halı örtüsü ürünlerini de bulabilirsiz.

 

Welsoft Pijama Bebek

Miniklerimiz için genelde tavşan, fil ve panda gibi sevimli hayvanların motifleri ile tulum olarak üretilir. Yapı kalitesi olarak yetişkin insanlar için üretilenlerden hiç bir fark yoktur. Çocuklar, yetişkin bireylere göre daha çabuk soğuk alıp hasta olabildikleri için welsoft pijama takımı bebek için çok daha koruyucu olabiliyor.

welsoft bebek pijama

Çocuklarımızın rahat koşup, hareket edebilmesi açısından da etkili olan aynı zamanda aşırı sıcak tutup bunaltan bir yapısı yoktur miniği pişik yapmaz, terletmez. Kararsız kalan biriyseniz şanslısınız çünkü farklı renkleri, bedenler ve modelleri bulunan bu ürünler için welsoft pijama 14 gün iade veya değişim hakkınız bulunuyor.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4