Müşterilerimizden Resimler
Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Çeyizci'nin bu sayfasında welsoft bebek tulum ürünleri bulunuyor. Welsoft kumaşın kalitesi ve rahatlığı çeyizci.com'da!


Welsoft Bebek Tulum

Çoğu ebeveyn kendinden önce çocuğunun rahatlığını ister. Çeyizci olarak welsoft bebek tulumu ile sizlere bahsettiğimiz refahı sunuyoruz. Birlikte düşünelim, bir tulumdan beklentimiz nedir? Bence; sıcak tutması, rahat olması ve kalın olmamasıdır işte welsoft bebek tulumu tüm bu özelliklerin yanında ekstra şeylerde sunuyor. Nedir bunlar?

welsoft bebek tulum
 
  1. 1- Antibakteriyel Olması: Bu özelliği ürünün bakteri tutmamasından kaynaklanıyor, çocuğumuz yere düşüp üzerini pisletse bile diğer kumaşlara nazaran daha az kir tutar.
  2. 2- Ateş Tutmaz, Alev Almaz: Kışlık tulum olmasına rağmen, kumaş özelliği olarak diğer maddelere göre ateşe dayanıklı alev almayan bir yapıya sahiptir.
  3. 3- Nefes Alır: Çocuğunuz tulum giymişken koşup koşup terlese bile, hava alan yapısı sayesinde teri tutmaz ve kötü koku yapmaz.
  4. 4-Rahattır: Bi likralı kumaş olmasa da welsoft kumaş da oldukça rahat ve esnektir. Çocuklarımız rahatça koşup oynayabilir, oraya buraya zıplayıp hoplarken rahatsızlık yaşamaz.
 
welsoft bebek tulum

 

Ürün Hakkında Diğer Bilgiler

Ürünlerimiz hem erkek hem kız çocuklarımızın giyebileceği tasarımda üretilmiştir. Farklı modellerde, sevimli hayvan motiflerinde veya renklerde bulabilirsiniz. Ek olarak şunuda belirtmek gerekirse, tulumlarımızda dikişli kapüşon olsa dahi triko mont değildir.
Çeyizci.com yalnızca giyim konusunda değil çeyiz sandığı gibi ürünlerde de iddialıdır. Bu yazımızda sizlere welsoft bebek tulum hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları veya herhangi bir destek konusu için whatsapp hattımıza veya canlı destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4