KAMPANYA >> Siparişlerini WhatsApp ile veren müşterilerimize anında indirim fırsatı 100tl üzerine (5tl), 200tl üzerine (10tl) indirim fırsatı
Kampanyayı Gizle/Göster
Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Çeyizci Tekstil ; otel tekstili ve ev tekstili imalatı ve satışı yapmaktadır, otel tekstili malzemeleri satın alırken mutlaka sitemizdeki otel tekstili ürünlerini inceleyin.

Standart otel tekstili ürünleri yanında odalarınıza kalite katmak için bol çeşit ve model sunan ceyizci.com yeni tercihiniz olsun.

Otelinize dair aradığınız herşey otel tekstili alanında endüstriyel kullanıma uygun, birbirinden şık tekstil ürünlerinin üretimi ve satışını en uygun fiyatlarla yapmaktayız.

Otel tekstili için gereken nevresim, alez gibi ürünlere uygun fiyatları tek, çift kişilik modelleri satın alabileceğiniz bir platformdur.

Çeyizci teksil olarak otel tekstili üzerine havlu, bornoz, nevresim takımı gibi benzer ürünlerin imalatı ve toptan satışını yapmaktayız. Başlıca ürün çeşitlerimiz Otel Tekstil Ürünleri, Otel Alezleri, Otel Battaniyeleri, Otel Çarşafları, Otel Havluları, Otel Bornozları, Otel Pikeleri, Otel Terlikleri, Otel Nevresim Takımları, Otel Nevresimleri, Otel Yastık Kılıfları, Otel Yastıkları, Otel Yorganları İmalatı

Otel tekstili ayrıca pansiyon, apart, yurt, villa. otel tekstil ürünleri ihtiyaçlarınız için lütfen fiyat listesi talep ediniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4