KAMPANYA >> Siparişlerini WhatsApp ile veren müşterilerimize anında indirim fırsatı 100tl üzerine (5tl), 200tl üzerine (10tl) indirim fırsatı
Kampanyayı Gizle/Göster
Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

NEVRESİM TAKIMLARI

Yatak odasında ilk başta tamamlanması gereken parça tabii ki de yataktır. Sonrasında ise yatağınızın üzerine sereceğiniz ve üzerinde rahatlıkla yatabileceğiniz çarşaflarınız, yastıklarınız olacaktır. Bunların hepsini takım olarak alıp parça parça arama zahmetinden kurtulabilirsiniz. İşte bunun için nevresim takımları çıkarıldı ve yataklarınızı bir güzel donatmak için sizlerin onları satın almasını bekliyor.

Nevresim seti ürünleri arasından modern tarzda yapılan dijital baskılı nevresim takımı seçeneklerinin yanı sıra klasik çift kişilik nevresim takımı ürünlerine de ceyizci.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Çeyiz söz konusu olduğunda sadece çift kişilik nevresim takımı almak yetmez. Evinize gelen misafirlerinizi ağırlamak için onlara özel tek kişilik nevresim takımı almadan çeyiziniz tamam olmaz.

Çeyiz hazırlamanın asıl amacı yeni kurduğunuz düzende size yardımcı olacak tüm ürünleri edinip yeni hayata hiçbir eksiğiniz olmadan başlamanızı sağlamaktır. Bunun için de her şeyi en ince ayrıntısına vararak düşünmek gerekir. Her odanızın eksikliklerini teker teker düşünmeniz şarttır. Yatak odanız söz konusuysa nevresim takımı ürünleri alınması gereken çeyizlikler listesinin başında gelmelidir. Kendi nevresim takımlarınızı tamamladınız. Ancak dedik ya her şeyi baştan düşünmek gerek diye… Evinize gelecek ve size neşe katacak küçük misafirleri de düşünmeden olmaz.  Yuvanızın biricik neşesi olacak çocuklarınızın ilk dönemlerinde onları rahatça uyutacak bebek nevresim takımı ürünleri de çeyizinizin olmazsa olmaz parçaları arasında yer almalıdır. Aradığınız hem yetişkinlere hem de bebeklere özel ürünler de ceyizci.com sitesinde sizleri bekliyor.

Aklınıza gelen tüm çeyizlik ürünleriniz için mağazaları gezmenize gerek yok. Tek bir siteyi girerek hepsini tek kalemde halledebilirsiniz. Böylece hem zamandan kazanırsınız hem de tüm o eşyaları taşımanıza gerek kalmaz. Tüm bu kolaylıkların yanı sıra da güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Kolayca yapacağınız üyelik işlemleri sonrasında tüm bilgileriniz gizli tutulmakta ve ürünleriniz hızlı bir şekilde adresinize teslim edilmektedir.

nevresim takımı | nevresim seti | dijital baskılı nevresim takımı | çift kişilik nevresim takımı | tek kişilik nevresim takımı | bebek nevresim takımı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4