Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

%50 İNDİRİM
ÜCRETSİZ KARGO
Dantel Papatya Desen Fiskos Örtüsü
199.00 TL99.00 TL
%31 İNDİRİM
ÜCRETSİZ KARGO
Dantel Çark Model Fiskos Örtüsü
142.50 TL99.00 TL
%33 İNDİRİM
ÜCRETSİZ KARGO
El İşi Dantel Lale Desen Fiskos Masa Örtüsü
148.50 TL99.00 TL
%33 İNDİRİM
ÜCRETSİZ KARGO
El İşi Dantel Fiskos Papatya Desen Fiskos Takımı
148.50 TL99.00 TL
%33 İNDİRİM
ÜCRETSİZ KARGO
El işi Dantel Gül Model Fiskos Takımı
178.50 TL119.00 TL
%27 İNDİRİM
ÜCRETSİZ KARGO
El İşi Dantel Lale Desen Fiskos Masa Örtüsü
148.50 TL109.00 TL
%27 İNDİRİM
ÜCRETSİZ KARGO
Elişi Dantel Gül Desenli Fiskos Masa Örtüsü
148.50 TL109.00 TL
%27 İNDİRİM
ÜCRETSİZ KARGO
Elişi Dantel Papatya Desen Fiskos Masa Örtüsü
148.50 TL109.00 TL

Dantel Fiskos Örtüleri

Yeni evlerinizde sehpalarınızın üzerini neler ile süsleyeceğinize karar verdiniz mi? Belki bir vazo koyarsınız, içerisinde de en sevdiğiniz çiçekler yer alır. Belki de düğününüzden karelerin olduğu bir fotoğraf çerçevesi ile süslemek istersiniz. Ne ile süsleyeceğiniz tamamen sizin tercihiniz ancak evinizde geleneksel bir hava yaratmak istiyorsanız bu dekor eşyalarının altına bir fiskos masa örtüsü koymak şart.

Eskiden annelerimizin, büyükannelerimizin çeyiz eşyaları arasında mutlaka dantel fiskos örtüsü ürünleri varmış. Hem de bunlardan tek çeşit değil, birçok farklı çeşit yaparlar ve kullanırlarmış. Şimdilerde el işi fiskos örtüsü bulmak çok zor. Eğer hala ceyizci.com ürünlerini incelemediyseniz kolay kolay sizin zevkinize uyacak bir ürün tabii ki bulamazsınız. Ancak modern tasarımların da yer aldığı desenli fiskos ürünlerine ulaşmak istiyorsanız tercihiniz ceyizci.com sitesinden yana olmalıdır.

Ceyizci.com sitesinin en önemli özelliği, çeyize dair aklınıza gelebilecek her ürünü bünyesi içerisinde bulundurmasıdır. Normalde çeyizliklerinizi tamamlamak için günlerinizi belki de aylarınızı harcamanız gerekirken, sadece tek bir siteye girerek tüm ürünleri farklı marka ve model seçenekleri ile görebiliyorsunuz. Beğenerek satın almış olduğunuz ürünleri yüksek güvenlikli site üzerinden bilgilerinizi girerek kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mutfak, salon, yatak odası, banyo ve evinizin aklınıza gelebilecek her köşesi için çeyiz kapsamı dahilinde edinebileceğiniz tüm ürünleri tek bir site üzerinden kolayca sipariş edebilirsiniz. Üstelik sipariş ettiğiniz ürünler taşınma konusunda hassasiyet gerektiriyorsa bunların size en sağlam şekilde özel paketlenmiş halde iletileceğinden de emin olabilirsiniz.

Aynı anda evinizin birçok farklı yeri için ürünleri satın alabilirsiniz. Sehpalarınız ve masalarınız için en beğendiğiniz örtüleri, evinizin en özel yerlerinde kullanabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında klasik görünümlü ürünler yer aldığı gibi modern tarza ayak uydurmuş orijinal parçalara da ulaşabilirsiniz.

dantel fiskos örtüsü | el işi fiskos örtüsü | desenli fiskos örtüsü | fiskos masa örtüsü

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4