genel

Çeyiz Hazırlığı

Nişanlanan çiftleri düğüne kadar tatlı bir telaş ve yorucu günler beklemektedir. Yaşanılacak evin tutulması evin boyası badanası , evin büyüklüğüne uygun mobilyaların seçilmesi , beyaz eşyaların eve kurulması kısaca bir evde olması gereken her şeyin A dan Z ye çeyizlik olarak seçilip Çeyiz Hazırlığının başlaması çok güzel telaşlardır.

Çeyiz Hazırlığı kız ve erkek tarafının çeyizlik olarak ne alacağının belirlenmesi ile başlamaktadır. Genellikle erkek tarafı mobilya ve beyaz eşya ağırlıkta çeyizlik alırken kız tarafı biraz daha ev tekstil ürünlerine yönelik evde kullanılacak basit ev aşyalarından evin süslenmesine bir çok çeyizlik ürünü kız tarafı hazırlamaktadır.

ÇEYİZLİK EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ 

Gelin Çeyizinin olmazsa olmazı ev tekstil ürünleri ; Yatak Örtüsü , Pike Takımı , Battaniye Seti , Nevresim Takımı 

Salon Takımı , Masa Örtüleri , Masa Setleri , Mutfak Takımı , Dantelli Mutfak Takımı , Fiskos Örtüleri 

Seccade Takımları , Bohçalar , Yatak Odası Takımı , Havlu , Bornoz Takımı , Havluluk , Mutfak Havlusu 

Banyo Halısı , Mevlüt Örtüsü , Dantelli Şallar , Tesbih Kutuları , Çeyiz Paketleri , Gelin Setleri , Oyalı Yemeniler

Dantel Vitrin Takımları , Dantel Pike Takımları , Çeyiz Sandığı , Gelin Buketleri , Süslü Kolonya Şişeleri

Halılar , Perdeler karşılıklı olarak iki tarafın hazırlığı ile tamamlanıp yeni çiftin yaşayacağı yeni eve çeyiz olarak serilmektedir.

Çeyizlik Ev Tekstil Ürünlerinizi yaşadığınız şehirdeki çeyiz mağazalarından alabileceğiniz gibi online olarak çeyiz satan Çeyiz Sitelerinden de alabilirsiniz.

Bursa da bulunan bütün Çeyizlik Ürünlerimizi www.ceyizci.com çeyiz sitemizde online olarak satıyoruz ve Türkiye’nin her yerine gönderiyoruz.

Bütün çeyizliklerinizi sitemiz üzerinden sipariş verebilir kapıda ödeme veya kredi kartına taksitli olarak ücretsiz kargo adrese teslim satın alabilirsiniz.

Satışını yaptığımız bütün ürünlerimiz faturalı ve garantili olup %100 müşteri memnuniyeti ile satılmaktadır.

İncelemiş olduğunuz bu sayfa evlerinizde veya çeyizlerinizde kullanabileceğiniz ürünlerden oluşmaktadır. Yatakta tatlı bir uyku çekip, çizgi filmlerinde ki gibi uyanmanız için önemli bir nesnedir. Tatlı bir uyku çekmek amacıyla yatağımıza girdiğimizde üstümüzdeki pikenin bu yorganda hazırlamanın asıl amacı evlilik sonrası kullanılacak takım takım şeklinde bulabileceğiniz. Yatakta tatlı bir uyku çekip, çizgi filmlerinde ki gibi uyanmanız için önemli bir nesnedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir