KAMPANYA >> Siparişlerini WhatsApp ile veren müşterilerimize anında indirim fırsatı 100tl üzerine (5tl), 200tl üzerine (10tl) indirim fırsatı
Kampanyayı Gizle/Göster
Makaleler » Nişan » Nişan Sandığı

Çeyiz Sandıklarından sonra Nişan Sandıkları da çok beğenilerek kullanılmaya başladı. Nişan Sandıkları Çeyiz Sandıklarına göre daha küçük tasarlanmış olsa da Nişan Bohçalarını kolaylıkla alabilecek ölçülerde hazırlanmaktadır.

Nişan Sandıkları nişan alışverişlerinde alınan nişanlıkların bohçalanarak  kız ve erkek tarafının birbirine verilmesi merasiminde kullanılmaktadır.

Gelin Nişan Sandıkları ve Damat Nişan Sandıkları olarak iki farklı şekilde hazırlanan nişan sandıkları nişan bohçalarına ayrı bir tarz ve şıklık katmaktadır.

NİŞAN SANDIKLARINA NE KONULUR ?

Nişan Sandıklarına alınan nişanlıklar en güzel şekilde hazırlanılarak bu sandıklara yerleştirilir. Ekonomik gelir düzeyi ve yöresel farklılıklar alınan nişanlıkların farklı olmasına neden olabilmektedir.

Damat Nişan Sandıklarına ; Pijama Takımı , Havlu Bohça Takımı , Tıraş Takımı , Terlik , Sabahlık , Gömlek ,Kravat

Seccade Takımı , Kol Saati , Parfüm ve Deodorant , İç Çamaşırı ,Çorap ,Tıraş Makinesi konulmaktadır.

Damada nişan töreninde giymesi için alınan takım elbise , gömlek , kravat , ayakkabı  damat bohçalarına konulmamaktadır.

Gelin Nişan Sandıklarına ise geline alınan iç çamaşırı , sabahlık , gecelik , terlik , çorap , makyaj malzemeleri , Havlu Bohça takımı , Yemeni , Pike Takımı , Nevresim Takımı , gelin bohçalarına nişanlık olarak konulmaktadır.

Geline alınan nişan elbisesi nişan töreninde kullanacağı özel eşyaları bohçalara konulmamaktadır.

Nişan Tepsisi , İğnedanlıklar , Kolonya Şişeleri ve Gelinin Nişan Çiçeği de nişan törenini güzelleştiren en güzel nişan eşyalarıdır.

Damat Nişan Sandıklarını , Gelin Nişan Sandıklarını ve nişan töreninizde bohçalara koyacağınız nişanlıkları www.ceyizci.com çeyiz sitemizde fiyatları ile birlikte modellerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Nişan Sandıklarımız ve çeyizlik ürünlerimiz kaliteli malzemelerden temiz el işçiliği ile en güzel şekilde sizler için hazırlanmaktadır.

Sitemiz üzerinden siparişlerinizi girerek kapıda ödeme veya kredi kartına taksitli olarak adresinize teslim satın alabilirsiniz.

Faturalı ve Garantili olan Ürünlerimiz %100 müşteri memnuniyeti ile satılmaktadır.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4